Єпархіальна спільнота відсвяткувала 10-ліття архиєрейської хіротонії владики Тараса

21 липня 2018 року, Преосвященний владика Тарас (Сеньків), єпарх Стрийський, з нагоди ювілею 10-ліття архиєрейської хіротонії, очолив подячну Божественну Літургію в катедральному храмі Успіння Пресвятої Богородиці у м. Стрию. Владиці співслужив єпископ-помічник Преосвященний владика Богдан (Манишин), отці-протопресвітери 16-ти деканатів єпархії, духовенство катедрального храму, а також священнослужителі, які прибули, щоб привітати свого єпископа з ювілеєм.

У своїй проповіді, дякуючи Господу Богу за десять років єпископського служіння, владика Тарас виокремив три основні принципи, якими варто керуватися для того, щоб і надалі продовжувати будувати у Стрийській єпархії велику Божу родину.

Перший принцип, на думку єпископа – це завжди говорити правду: “Завжди говорімо правду, усвідомлюючи, що ми будуємо Боже Царство на землі, не маючи лицемірства. Бо, як каже Христос “Пізнайте правду і правда вас зробить вільними”… Другий принцип – бути терпеливими. Це означає вміти втрачати, розуміти, що успіх прийде не відразу і він не завжди є гарантований, що нам треба працювати, а плоди праці належать Богові. Терпеливо супроводжувати кожну людину, маючи в серці надію, що в неї відкриється туга за Богом. Дати кожному час віднайти себе на життєвій дорозі… А третє – це бути вдячними Богові. Вдячними не тільки за те, що було і за те, що є, але за те, що буде. Вдячність – це один з найбільших виявів віри і довіри до Бога, а особливо коли дякуємо за те, що Він нам вже приготував у майбутньому”.

“Тому, цих на трьох принципах правди, терпеливості і вдячності ми будемо і надалі будувати нашу єпархіальну спільноту. Дякуючи Богові за все, що було, за все, що є і за все, що буде, висловлюю слова вдячності також усім вам, за те, що ви знайшли відвагу віри будувати спільноту разом”. А оскільки архиєрейська хіротонія владики Тараса відбулася в часі відпусту до Ліської чудотворної ікони, завершуючи проповідь єпископ закликав усіх просити у Пресвятої Богородиці заступництва, “щоб кожне діло, яке ми робимо було на славу Божу, а людям на спасіння”.

Після завершення Літургії, ювіляра привітав Преосвященний владика Богдан, а також священнослужителі Стрийської єпархії, діти, молодь і парафіяни катедрального храму та представники єпархіальної спільноти “Матері у молитві”.

Владика Тарас подякував усім за молитовну підтримку, теплі слова вітань та присутність і уділив усім архиєрейське благословення.

Прес-служба Стрийської єпархії

Довідка:
Архиєрейська хіротонія Владики Тараса відбулася 20 липня 2008 року в Катедральному храмі Успіння Пресвятої Богородиці у Стрию. Головним святителем був Блаженніший Любомир (Гузар), а співсвятителями – Владика Юліян (Ґбур), Владика Володимир (Війтишин) та Владика Микола (Сімкайло).

Коментування заборонене, але Ви можете залишити посилання на Ваш сайт.