Єпархіальний інститут душпастирства подружжя та сім’ї свв. Йоакима і Анни провів формаційний курс для представників монаших спільнот УГКЦ

26-28 квітня 2018 року з ініціативи Асоціації богопосвяченого життя УГКЦ і РКЦ в Україні у реколекційному домі оо. Редемптористів ім. митр. Андрея Шептицького у м. Яремче відбулася формаційна зустріч представників монаших спільнот. Зустріч провів о. Орест Демко, віце-ректор Єпархіального інституту душпастирства подружжя і сім’ї свв. Йоакима і Анни Стрийської єпархії.

Тематика вишколу стосувалася сучасних викликів «цивілізації смерті», перед якими сьогодні опинилися священики, головно у ділянці душпастирювання сімей. Зокрема мова ішла про моральну оцінку вживання контрацепції і застосування різних технік штучного запліднення. Впродовж зустрічі ієромонахи найперше чітко окреслили небезпеку під яку ставлять своє подружнє та сімейне життя подруги, якщо у їхнє життя вплетене застосування контрацептивно-абортивних засобів або коли вони вдаються до різних технік штучного запліднення. Рівно ж учасники зустрічі проаналізували зміст духовного зла зазначених засобів і технік та як вони деформують ідентичність подружжя й сім’ї, перетворюючи їх із колиски життя і любові у середовище сповнене егоїзму та ворожості до дару життя.

У підсумку представлений науковий матеріал та відкрите спілкування дали учасникам зустрічі можливість відновити та систематизувати набуті знання під час навчання у семінарії, а також ознайомитися із найновішими дослідженнями із ділянки біоетики та морального богослов’я.

Зустріч проходила для ієромонахів, які мають до п’яти років священства, з  метою збагачення інтелектуального рівня молодого духовенства та кращого ознайомлення між собою для ефективнішого оголошення Божого Євангелія.

Коментування заборонене, але Ви можете залишити посилання на Ваш сайт.