Єпископ-помічник відвідав парафію Всіх Святих українського народу в Стрию

DSC_0189У неділю по Різдві, 10 січня 2016 року, Преосвященний владика Богдан Манишин, єпископ-помічник Стрийської єпархії відвідав парафію Всіх святих українського народу в м. Стрию, де очолив Архиєрейську Божественну Літургію і здійснив чин освячення центрального світильника у храмі, ікони Христа Чоловіколюбця та ікон блаженних новомучеників. Владиці Богдану співслужили парох храму о. Іван Барабаш та синкел Стрийської єпархії з душпастирства мирян о. Олег Овсяник.

Звертаючись до присутніх у храмі з проповіддю, єпископ розважав про головні чесноти святого Йосифа, виділивши його шляхетність і довіру до Бога. “Можна сказати, що святий Йосиф здав найважчий екзамен його життя, виявляючи повагу до Марії, дістав гідність взяти відповідальність за Сина Божого, бо шануючи людину ми шануємо Бога”.

Роздумуючи про втечу Пресвятої Родини до Єгипту, Архиєрей зазначив: “У даному випадку втеча перед небезпекою не є боягузтвом – це виконання волі Божої. Божа воля є в тому, щоб зберегти життя. Коли йдеться про новонароджене дитя, ми робимо все для того, щоб зберегти його життя. І це зробив святий Йосиф. Тому можемо сказати, що Йосиф є особою Божої волі. І своїм життям він вказує нам також бути такими, бо дуже часто ми, як і він переживаємо різні небезпеки, часто нам потрібно в темряві приймати рішення, ми зобовязані видобути з себе зерно шляхетності, переживаючи найважчі хвилини життя”.

“В сьогоднішній день бажаю усім нам, щоб на зразок Пресвятої Родини, наші родини стали місцем взаємної любові один до одного. Нехай Пречиста Діва Марія і її обручник Йосиф завжди будуть опікунами нашої родини, а ми, котрі будемо до них звертатися, просімо для наших родин, спільнот, для всієї нашої держави великого бажання шляхетності, поваги, бажання зробити крок в сторону Бога в часі темряви, в дусі християнської любові”, – сказав на завершення владика Богдан.

Після богослужіння Архиєрей здійснив Чин освячення центрального світильника у храмі, ікони Христа Чоловіколюбця та ікон блаженних новомучеників. А наостанок перед присутніми виступив сімейний вертеп парафії.

За матеріалами: vsun.org.ua