Єпископи Стрийської єпархії взяли участь у паломництві до Риму з нагоди 150-річчя канонізації святого Йосафата

24-25 червня 2017 року, з нагоди ювілею 150-річчя канонізації українського святого Йосафата Кунцевича, архиєпископа Полоцького, відбулося національне паломництво до Рима, яке очолив Блаженніший Святослав, Глава і Отець УГКЦ. У паломництві взяли участь також духовенство та вірні зі Стрийської єпархії, на чолі з владиками Тарасом (Сеньківим), єпархом Стрийським та єпископом-помічником владикою Богданом (Манишиним).

У суботу 24 червня у Прокатедральному соборі святої Софії в Римі відбулася Велика вечірня з Литією, яку відслужив Глава УГКЦ Блаженніший Святослав у співслужінні з високопреосвященними та преосвященними єпископами, духовенством, за участі монашества.

У неділю, 25 червня, паломники з України взяли участь у молитві «Анджелус» із Папою Франциском на площі Святого Петра у Ватикані. Потім Блаженніший Святослав відслужив Літургію у Соборі Святого Петра. Святіший Отець Франциск уділив особливий привілей — можливість служіння Божественної Літургії на папському престолі, головному престолі Католицької Церкви.

Канонізація українського святого священномученика Йосафата відбулася в 1867 р. Сьогодні його мощі зберігаються в головному храмі католицького світу — ватиканській базиліці Святого Петра, що свідчить про велику повагу і цінність діяльності св. Йосафата для всієї Католицької Церкви.

 

Коментування заборонене, але Ви можете залишити посилання на Ваш сайт.