Фестиваль “Міцна родина – міцна Україна” проведено на Жидачівщині

1 жовтня 2017 року, з ініціативи о. Володимира Кузика, адміністратора парафій сіл Іванівці та Туради, що на Жидачівщині, відбувся родинний фестиваль “Міцна родина-міцна Україна!”.  Ідея фестивалю була спрямована на духовний та культурний розвиток кожної особистості, сім’ї, родини. А завдання фестивалю – показати любов та повагу до ближніх та рідних, об’єднатися сім’ями, родинами, парафіями. Відкриття фестивалю розпочалося з молитви, яку провадив о. Володимир. Програма фестивалю була насичена виступами місцевих талантів гостей з інших сіл та міст. Звучали духовні пісні та пісні інших різних жанрів.

Під час фестивалю учасників та гостей пригощали смачним кулішем та солодощами. Атмосферу свята переповнювали щирі, теплі та веселі почуття родин. Для дітей проводилися різні майстер-класи.

Кульмінацією фестивалю стала ватра, як символ тепла і любові у сім’ях, родинах.  Незабутні відчуття переповнювали кожного присутнього на родинному святі. Понад 1000 задоволених присутніх, отримали незабутні враження.

Велика подяка всім учасникам та спонсорам нашого фестивалю.

Повідомив о. Володимир Кузик

Коментування заборонене, але Ви можете залишити посилання на Ваш сайт.