Фестиваль Великодніх гаївок відбувся у Перемишлянах

1462875211_img_0799У Томину неділю, 8 травня 2016 року, в м. Перемишляни відбувся VI Фестиваль Великодніх гаївок. Фестиваль розпочав вступним словом сотрудник місцевого храму святого Миколая о. Віталій Гулич. Після чого прозвучав величний тропар Пасхи “Христос Воскрес” і розпочалися гаївки. Участь у фестивалі взяли чимало колективів, а саме ДНЗ Сонечко, фольклорний ансамбль НД с. Брюховичі, школа-гімназія м. Перемишляни, школа №2 ім. Омеляна Ковча м. Перемишляни, фольклорний ансамбль НД с. Ушковичі, с. Романів, молодь і діти с. Кимир, школа с. Коросно, а також спільнота “Адонай” храму св. Миколая. 

На закінчення кожного з виступів, колективи отримували пам’ятний сувенір як згадку про участь у цьогорічному святі. Варто відзначити і те, що кілька років поспіль вони є плодом творчої праці парафіяльної молоді.

Цей фестиваль поєднав у собі цікавий сценарій, вишукані гаївки та море позитивних емоцій. Особливістю також було і те, що кількість учасників молодого віку значно зросла, за що дуже приємно. Надіємось, що така традиція буде не лише тривати ще не один рік, але й глибоко закорінюватиметься у свідомості молодого покоління як вияв української ідентичності.

Джерело: ugccsm.org.ua