Фотоконкурс «Патріотизм в дії»

патріотУ четвер 17 вересня 2015 року  в приміщенні Єпархіального Управління Стрийської єпархії відбулося нагородження переможців фотоконкурсу «Патріотизм в дії». Він був організований Комісією Справедливість і Мир Стрийської єпархії. Оцінювала конкурсні роботи п. Наталія Марчук, викладач політології Прикарпатського Державного Університету. У пояснювальній записці вона сама вказала на критерії свого вибору: «Всі фотографії дуже цікаві… перемогу у конкурсі пропоную віддати фото, яке найкраще відображає динаміку і, на мою думку, найкраще відповідає меті фотоконкурсу». Перше місце і премію в сумі 1000 грн отримав п. Михайло Шмігельський, який очолює ГО «Молодь Стрийщини».

«Ця фотографія заслуговує на перемогу у конкурсі бо є втіленням справжнього патріотизму в дії. Патріотизм – це чудове почуття, яке передбачає не тільки гордість за власну Батьківщину, але і усвідомлення власної відповідальності та реальне щоденне втілення змін на краще», зазначила п. Наталія.

Друге місце у конкурсі зайняла п. Валентина Драпалюк, а третє Мар’ян Садовський. Всі учасники конкурсу, які брали участь у фото-конкурсі та приїхали на нагородження отримали подячні грамоти від імені Преосвященного владики Тараса Сеньківа, Єпарха Стрийського, і літературу від Голови Комісії Справедливість і Мир о. Олега Кобеля.

Повідомив о. Олег Кобель