«Гайда усі в катехитичну школу!»

img_123415 вересня у храмі Різдва Пресвятої Богородиці УГКЦ м. Новий Розділ молилися молебень за щасливий початок нового 2016-2017 навчального року у парафіяльній катехитичній школі св. Володимира Великого. На урочитість прибули діти, які цього року приступатимуть до першої Сповіді та урочистого Святого Причастя, а також діти, які перейшли у 2-ий, 3-ій та 4-ий класи.

Директор катехитичної школи, о. Роман Штігер, у своїй промові, привітав катехитів, дітей і батьків, та вказав хто є головним катехитом і вчителем – Ісус з Євангелієм у руках, зображений на намісній іконі іконостасу. Хоч катехити ведуть нас цікавими катехитичними програмами, але найперше від Ісуса маємо навчитися любити: Бога, ближнього, і світ довкола нас.

Митрополит Шептицький навчав батьків, що найголовніше, що маємо дати своїм дітям, не матеріальне забезпечення, не високу освіту, а духовне виховання. І лише такі діти, чисті, вірні, зможуть взяти життя в свої руки і у ньому багато здобути.

На останок о. Роман окропив дітвору та дорослих освяченою водою, запросив усіх до навчальних приміщень, та побажав плідної праці за навчальними партами.

 

о. Роман Штігер,

сотрудник парафії Різдва Пресвятої Богородиці УГКЦ м. Новий Розділ