Храмовий празник і свято Миколая в с. Лисятичі на Стрийщині

IMG_20151219_130919Щороку Велика Вечірня з Литією напередодні свята Миколая Чудотворця у с. Лисятичі Стрийського району збирає численних парафіян, серед яких найбільше дітей. Цьогоріч, діти катехитичної школи, якою займається сотрудник парафії о. Олег Баранич, приготували чудове свято на честь святого Миколая, яке представили після Вечірні. А святий Миколай обдарував усіх присутніх дітей подарунками.

А 19 грудня, в храмі св. Миколая Чудотворця відбулося урочисте Богослужіння з нагоди храмового празника. Очолив Божественну Літургію о. Ігор Гаврилишин, протопресвітер Добрянського деканату.

Йому співслужили ще 8 священиків і диякон Марко Шпак. З проповіддю до присутніх у храмі звернувся о. Василь Горечко. Варто зазначити, що в цей день дуже багато людей приступили до св. Таїнств Покаяння і Євхаристії. Після закінчення Літургії о. Ігор Гаврилишин подякував усім вірним і ще раз привітав парафіян з їхнім храмовим празником.

В самому кінці о. Володимир Ковалевський, адміністратор парафії св. Миколая привітав усіх отців і подякував за спільну молитву. Традиційно, на завершення відбулося Водосвяття та обхід навколо храму.

Повідомив о. Олег Баранич