Храмовий празник у Іванівцях

7 липня 2017 року, в день Різдва Івана Хрестителя, громада с. Іванівці, що на Жидачівщині, молитовно відзначила храмовий празник. У святковій Літургії взяло участь сім священнослужителів з Жидачівського та Журавнівського деканатів. Літургію очолив о. Володимир Ждан, канцлер Стрийської єпархії, який у своєму слові до всіх присутніх підкреслив роль і значення кожного християнина, що за прикладом Івана Предтечі, повинен нести Боже слово, проповідуючи та надихаючи інших.

А також додав, що діяльність святого – це безперервний ланцюг жертви й покути. Він голосив науку про хрещення і покаяння, про близькість небесного царства, про появу й живу присутність Месії Спасителя. Іван Предтеча був посланцем Бога, щоб сповістити людям про прихід і живу присутність Месії на землі. Цей святий навчав, проповідував, хрестив, викривав гріхи, відстоював справедливість. Його життя – це безперервна жертва.

Опісля діти підготували невеличкий виступ, у якому коротенько розповіли про життя і  Івана Хрестителя, а також привітали духовенство та всіх іменинників з їхнім Днем ангела.

 

Коментування заборонене, але Ви можете залишити посилання на Ваш сайт.