Храмовий празник у Вовчатичах

14 жовтня 2017 року у день Покрови Пресвятої Богородиці, що співпадає із державними святами Днем українського козацтва та Днем захисника України, у церкві Покрови Пресвятої Богородиці села Вовчатичі Ходорівського деканату відбулося храмове свято. Церковні дзвони скликали усіх парафіян та гостей на величне Богослужіння. На запрошення місцевого пароха о. Миколи Прунака прибули отці із сусідніх парафій, а розпочав святкову Літургію отець д-р. Володимир Ждан, канцлер Стрийської єпархії, який також звернувся до парафіян із проповіддю. Затамувавши подих, присутні слухали отця Володимира Ждана, розважаючи над його глибоко виваженими словами про корені свята Покрови та його зв’язок із сучасними подіями в Україні.

Усі мали добру нагоду приступити до Святих тайн сповіді та Причастя, миропомазання. З нагоди храмового празника отці освятили воду, очолили обхід навколо церкви.

За доброю традицією, привітали парафіян і представники влади:  голова Ходорівської міської ради Олег Коцовський та староста Вербицького старостинського округу Юрій Добуш. Вони вручили воїнам АТО, жителям сіл Вербиця, Садки та Вовчатичі, Грамоти та подякували за те, що у нелегкий для України час є оборонцями рідної землі та відстоювали її незалежність. Учні ЗОШ І- ІІ ст. №14 с. Вовчатичі подарували квіти, побажали здоров’я, добра і наснаги на успішні починання на користь українського народу.

Як у Богородичні свята, так і щодня, звертаймося до Матері Божої із проханням про мир, добро і щасливе майбутнє України. Вірмо, що Божа благодать зійде на людей, а душі їхні наповняться любов’ю, щирістю і всепрощенням.

 

Коментування заборонене, але Ви можете залишити посилання на Ваш сайт.