Храмовий празник парафії святих апостолів Петра і Павла у Стрию

12 липня 2018 року, парафіяни храму святих верховних апостолів Петра і Павла, що в мікрорайоні “Новий Світ” у м. Стрию відсвяткували храмовий празник. Святкові богослужіння зібрали чимало парафіян та гостей. Божественну Літургію у співслужінні запрошених священнослужителів очолив Судовий Вікарій Стрийської єпархії о. Степан Кузишин. У часі Літургії священики молилися в наміренні парафії, а також просили у Бога за заступництвом святих апостолів Петра і Павла миру і єдності в Україні. У цей день вірні чисельно приступили до Святих Таїнств Сповіді й Пресвятої Євхаристії.

З проповіддю до вірних звернувся священик Київської архиєпархії о. Василь Барна, який характеризуючи постаті апостолів Петра і Павла, розкрив багатство їхньої дороги віри, закликаючи всіх за прикладом покровителів храму, завжди бути готовими відповісти на Божий поклик і вірно сповняти волю Господню у своєму житті.

На завершення Літургії, після уставних многоліть, о. Степан привітав усіх з храмовим празником, а парох храму о. Роман  Яців подякував священнослужителям за спільну молитву, а також всім тим, хто долучився до організації храмового свята. По завершенні богослужіння на церковному подвір’ї, відбулося водосвяття, окроплення вірних свяченою водою та процесійний обхід довкола церкви.

Прес-служба Стрийської єпархії

 

Коментування заборонене, але Ви можете залишити посилання на Ваш сайт.