Хресна дорога у Татаринові та Підзвіринці на Городоччині

26 березня, у четверту неділю Великого посту, в храмах Покрови Пресвятої Богородиці села Татаринів та Різдва Пресвятої Богородиці села Підзвіринець Городоцького району, відбулася Хресна дорога за участю хористів із села Малий Любінь. Вірні цих парафій вкотре мали чудову нагоду заглибитися та розважати над страстями, терпінням та дорогою Христа на Голгофу. Хресна Дорога складалася із чотирнадцяти стацій, які включали в себе надзвичайно глибокі духовні роздуми про хресний шлях нашого Спасителя та супроводжувалися страсними піснями.

По закінченні пісень усі молилися молитви «Отче наш» та «Богородице Діво», беручи намірення про щиру і часту сповідь, за гідне Причастя, за добрі християнські родини, за душі в чистилищі тощо. Прохання, за які молилась громада, торкались глибин душі, не раз черствості людського серця.

На завершення Хресної дороги о. Ігор Дорош, адміністратор парафій Покрови Пресвятої Богородиці села Татаринів та Різдва Пресвятої Богородиці села Підзвіринець подякував гостям за те, що вони допомагають нести Христові свій хрест за спасіння цілого людства, вводячи при цьому вірних в ту дійсність Великої жертви Господа за спасіння наших душ.

о. Ігор Дорош,
адміністратор парафій Покрови Пресвятої Богородиці селі Татаринів та Різдва Пресвятої Богородиці села Підзвіринець

Коментування заборонене, але Ви можете залишити посилання на Ваш сайт.