Хресна дорога в смт Дашава

У Квітну неділю, 1 квітня, вулицями смт Дашава пройшла Хресна хода. Парафіяни різного віку взяли активну участь у цій Хресній дорозі. Багато людей, які з тих чи інших причин не могли пройти увесь маршрут молитовної ходи, зустрічали її на роздоріжжях, на узбіччі дороги, біля своїх домів або старалися пройти бодай частину маршруту, щоб принаймні таким чином долучитися до цієї важливої духовної події. А дещо ускладнені погодні умови дали можливість глибше відчути значущість страсного шляху Ісуса під хрестом та Його любов до людини.

Чотирнадцять стацій були прочитані вздовж усієї території селища. Похід супроводжував спів страсних пісень. Всі разом єдналися у молитві для того, щоб подякувати Богові за велику Його любов до нас грішних і просити для себе вірності та витривалості у праведному житті. Разом із тим це була молитва за селище, за парафію, і за весь Український народ.

Спогади учасників Хресної дороги

«На цій Хресній Дорозі ми мали можливість відчути біль і страждання, які відчував Ісус. Ми перенеслися думкою у ту сиву давнину, коли Христа засудили на смерть. Не можу описати словами радість від спільної молитви до Господа і пісень, які звучали під час ходи. Незважаючи на погодні умови, це духовне дійство не залишило байдужими жителів селища. Очі людей світилися добротою і щирістю. Якщо у серці віра – не страшне нічого – ні відстань, ні перешкоди, ні дощ… З поміччю Божою ми пройшли цю Хресну Дорогу. Ми вже настільки просочилися гріхом, що така Хресна хода дуже корисна для нас людей, особливо зараз. Через біль і страждання люди починають любити один одного, і любити Бога. Дякую за неймовірні враження!». (Ірина Кухтій)

«Радий за своїх дітей, які також щиро молились разом із всіма і від маленького починають розуміти те, які терпіння переніс Ісус Христос через наші гріхи і що потрібно старатися не грішити, щоб бути доброю дитиною в Божих очах.»  (Пляцковський Володимир)

«Ця подія ще раз підкреслила, що дашавчани вміють та можуть єднатися в молитві і не тільки!» (Прокидянчик Денис)

«Щиро вдячний організаторам цього дійства та активним учасникам! Вдячний за цю атмосферу духовного поєднання з Богом, милозвучності додавав спів парафіяльної молоді та маленьких дітей.» (Тарас Присташ).

Повідомив о. Орест Демко

Коментування заборонене, але Ви можете залишити посилання на Ваш сайт.