Хресна хода у Верчанах

У неділю, 25 березня 2018 року, пройшла традиційна хресна хода, у якій взяли участь вірні парохії села Підгірці. Миряни, несучи хрест, змінювали одні одних за приналежністю до спільноти “Матері в молитві”, “Марійської дружини”, учнів місцевої катехитичної школи, сільських депутатів, членів Парафіяльної ради. Розважання Хресної дороги читали студенти Львівської духовної семінарії Святого Духа. З текстів  стацій Хресної дороги до вірних лунала наука, яка порівнювала скривдженого Ісуса до становища сучасної людини, котра може почуватися зрадженою, висміяною та скривдженою.

Згадані порівняння є актуальними і сьогодні, коли багато людей пережили трагічні події теперішньої військової агресії. У словах розважань учасники ходи відчували, що Божа опіка є завжди над людиною, навіть і в час коли вона покинута приятелями.

Сама подія на парафії  ще є і своєрідною місійною діяльністю для УГКЦ, адже пожертви з хресної ходи призначені для місійних поїздок семінаристів на східні терени України. Також особливою радістю є приймати студентів семінарії членів Архибратства Введеня в храм Пресвятої Богородиці для місцевого душпастиря о. Богдана Дмитріва, який під час навчання у семінарії сам належав до Архибратства.

 

Повідомила Марія Гнатковська

 

Коментування заборонене, але Ви можете залишити посилання на Ваш сайт.