Хресна хода вулицями Нового Роздолу

3qZk1F_rFwsУ п’ятницю 22 квітня 2016 року, в м. Новий Розділ відбулася вже традиційна молитовна Хресна хода вулицями міста. Мешканці міста, пройшли разом з Христом Його Страсний хід. Хресна дорога вулицями міста є незмінною традицією, коли і великі, і малі йдуть разом молитовною процесією, аби ще раз пережити і згадати велику жертву нашого Спасителя. Хресна дорога охоплює всі храми міста і у ній активну участь беруть різні громадські молодіжні організації. Організатороми акції були парафії Різдва Пресвятої Богородиці ,Покрова Пресвятої Богородиці та УМХ. Хрест несли члени організацій «УМХ», «Пласт», «Тризуб», «Тавор», воїни АТО, освітяни, медики, влада, пожежники, священики та парафіяни різних храмів.

Почалась вона у храмі Покрови Пресвятої Богородиці, а далі, за своїм звичним маршрутом, прямувала до визначних місць міста. Священнослужителі закликали пам’ятати про воїнів, які воюють на Сході, і тих, хто віддав своє життя за нас на Сході України.

Бути сильними і не соромитися своєї віри. Передусім бути милосердними. Бути християнами. Це дивовижна можливість, коли тобі дається шанс іти вулицями свого міста, не боячись осуду чи чужого недоброзичливого погляду, адже ти не один.

Дякуємо всім, хто долучився до цього Хресного ходу! Нехай Бог благословляє на гарне закінчення Великого посту!

Повідомила Аліна Корецька