Хресна хода вулицями Семигинова

IMG_6118У неділю 29 березня 2015 р. вулицями нашого села вперше пройшла хресна хода за мир в Україні та злагоду в парафії. Починаючи від храму, численно зібрані вірні під проводом священиків Михайла Романчука, адміністратора парафії, Олега Корди та Броніслава Гринишина крок за кроком ступали за Христом Спасителем, роздумуючи над пасхальним таїнством Його смерті та воскресіння.

Хресну ходу очолював великий хрест, який на своїх раменах почергово несли чоловіки. Чудовим співом страсних пісень протягом всього шляху звеличував нашого Господа хор храму Воздвиження Чесного Хреста під керівництвом регента Романа Мельника. Біля хрестів та каплиць всі разом зупинялись для молитовних розважань, котрі читала молодь парафії.

Розважання були укладені з послань, листів та молитов великого Князя Церкви, Мойсея українського народу, Митрополита Андрея Шептицького, 150 років від народження якого святкуємо цього року. Хресна хода завершилась біля пам’ятника двотисячоліттю Різдва Христового молитвою за Україну та співом гімну “Боже великий єдиний”.

На завершення о. Михайло подякував усім учасникам моління і звернув увагу на те, що як з-посеред хмарного неба всіх присутніх неочікувано осяяло сонце, так і нашу Україну Господь може відвідати своєю милістю і принести в наші домівки мир і спокій.

 

Повідомив, бр. Іван Дутка
Джерело:http: www.ugccsemyhyniv.blogspot.com