Христос запрошує нас на час духовної віднови

verb20-22 березня на парафії Покрови Пресвятої Богородиці с. Вовчатичі Ходорівського деканату проходили великопісні духовні реколекції під покровом святого Йосафата Кунцевича – українського святого, який голосив людям Слово Боже, котре мало силу навертати їх до Церкви Христової.

Духовні науки на тему «Сьогодні я маю бути  в твоєму домі» проводив отець-протоієрей Іван Барбуляк, парох с. Жирова. Він наголосив, що час посту – це час більшого єднання у молитві із Богом. Закликав присутніх задуматися над змістом нашого життя, великою роллю в ньому молитви і сповіді.

У п’ятницю парфіяни та гості храму мали добру нагоду спільної молитви на Хресній дорозі, яку служив парох храму отець Микола Прунак і яка супроводжувалася кадрами  із фільму «Страсті Христові», у якому відтворені усі стації, що передають біль і страждання Ісуса Христа, котрий помер за наші гріхи. Отець Микола просив задуматися над питанням «А що ми сьогодні маємо зробити для того, щоб полегшити Його болі?»

Наступного дня усі присутні роздумували над стаціями Хресної дороги з розважаннями і духовними піснями у виконанні семінаристів Івано-Франківської Духовної семінарії.

У неділю отець Іван Барбуляк та отець Микола Прунак відслужили Молебень до священномученика Йосафата Кунцевича. Перед Його мощами молилися  за припинення війни в Україні, за мир і спокій на українській землі. Опісля відбулося Святе Мировання з уділенням благословення мощами святого Йосафата.

У часі духовних реколекцій люди приступали до Святої Тайни Сповіді та Святого Причастя.

Зворушені побаченим і почутим, збагатившись духовно Словом Божим, парафіяни подякували семінаристам та отцю-реколектанту і висловили надію на те, що при допомозі св. Йосафата  своєю християнською вірою та побожним життям будуть свідчити Христа.

Дбаючи про духовне збагачення своїх парафіян, отець Микола Прунак щороку організовує реколекційні науки для вірних, за що вони йому дуже вдячні, адже в такий спосіб краще пізнають Бога і дають ствердну відповідь на питання Христа: «Я сьогодні хочу бути в твоїм домі. Чи ти приймеш мене?»

Повідомила п.  Марія Ганущак