Християнський табір “Дорогою милосердя”

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

З 18 по 25 липня у мальовничому селі Гребенів, що у Карпатах, проходив християнський табір під назвою “Дорогою милосердя”, в якому взяли участь 48 дітей віком 12-15 років з паррафії Успіння Пресвятої Богородиці м. Стрий. Впродовж тижня діти під духовним проводом о. Василя Горечка, сестер Євтимії Швачук та Партенії Куць, СНДМ, мандрували стежинами милосердних діл. Допомагали їм брати семінаристи Львівської духовної семінарії Святого Духа Василь Тацинець та Ярослав Гусак, а також Іванка Заячківська та Наталя Бабюк.

Програма табору була насиченою: Літургія, катехизація, банси, праця в групах, гуртки, ігри та розваги, а також похід на річку. Кожен мав змогу проявити свої таланти у написанні пісень, складанні віршів про табір та беручи участь у різноманітних виставах і танцях.

Завершальним акордом була ватра, біля якої співали українські пісні та танцювали. Кожен з учасників знайшов тут щось для себе, хтось нових друзів, а хтось відкрив своє серце для Бога та пізнав себе. Всі діти, гарно відпочивши, з новими враженнями повертались додому з надією зустрітись наступного року.