Християнський табір «Джерело милосердя»

IMG_2393З 24 по 30 липня 2016 року, з нагоди проголошеного Папою Франциском Року Милосердя, в с. Дубина на Сколівщині відбувся християнський духовно-відпочинковий табір «Джерело милосердя», участь у якому взяли діти і молодь с. Заріччя Жидачівського району. Під керівництвом пароха о. Михайла Микитчина, 32 учасники цього табору цікаво і насичено провели свій час як для тіла, так і для душі. 

Чисте карпатське повітря у заповідній зоні, гірська річка, спортивні змагання, руханки, естафети, банси сприяли зміцненню фізичного здоров’я дітей. А щоденна Божественна Літургія, ранішні молитви, вервиця до Божого Милосердя, катехизація та інформація про святих, які були взірцем милосердя, утверджували віру і допомагали дітям краще пізнати Любов Божу і вчитися виявляти своє милосердя до ближнього.

Учасники табору могли розвивати, а дехто навіть і відкривати свої таланти на гуртках з рукоділля, при складанні пісень на обід та вечерю, сценок до ватри. Багато учасників виявились неабиякими знавцями Святого Письма на катехизації та під час інтелектуальної гри «Що?Де?Коли?».

Родзинкою табору стали Велика гра, насичена несподіванками і загадками та конкурс «Райська кухня», під час якої діти приємно здивували усіх не тільки кулінарними здібностями, але й милосердним ставленням команд одна до одної.

Кульмінаційним моментом стала проща на Ясну Гору до чудотворної ікони Гошівської Богородиці та відвідини монастиря сестер Пресвятої Родини. Надіємось, що для кожного учасника цей табір залишиться незабутнім спогадом цього літа і чудовою школою милосердя.

Повідомив о. Михайло Микитчин