Християнський табір «Вгору піднесімо серця»

_DSC3801З 2 по 11 серпня члени Новороздільського УМХ, спільно з Львівською обласною організацією УМХ та Департаментом душпастирства силових структур України УГКЦ проводили табір для молоді. Проходив цьогорічний табір під гаслом «Вгору піднесімо серця» в одному із наймальовничіших куточків України – селі Дубина, що на Сколівщині, на базі відпочинку «Карпати». Комендантом табору був голова Львівської обласної організації «УМХ» – Олег Дацій. Таборовим духівником – о. Ростислав Височан.

Загальна кількість учасників табору становила близько 95 осіб. Особливістю стало те, що учасниками стали також діти воїнів АТО та діти, що проживають на Сході (40 дітей). Таким чином на терені табору зібралася молодь із різни куточків України, зокрема Луганська, Дніпра, Києва, Запоріжжя, Миколаєва, Житомирщини, Кіровоградщини, Рівненщини, Тернопільщини, Закарпаття та Львівщини.

Що ж до самої програми табору, то вона була дуже насиченою. Щодня учасники мали змогу відвідувати Богослужіння та Вечірні, слухати гутірки або лекції про етикет, ікони, діла милосердя, ПМД, Божу любов, екологічний гріх, життя до шлюбу, про історичну постать Андрея Шептицького та інші. Подіями, що запам’яталися найбільше, були мандрівки до фортеці Тустань у с. Урич, де учасники мали змогу відвідати фестиваль української середньовічної культури, на водоспад Кам’янка та гору Високий Верх на яку молодь піднялася найвищим в Україні підйомниками гірколижного курорту «Захар Беркут»

Також проводилося багато майстер класів, змагань, конкурсів та дискотек. Кожен учасник мав змогу проявити свої творчі та спортивні здібності. Для спортивного відпочинку було облаштовано переправи, а свої творчі здібності учасники змогли проявити на майстер класі з малювання на склі. У вільний час учасники табору мали змогу піти на річку, потанцювати банси або ж пограти різноманітні ігри.

Висловлюємо подяку всім, хто допоміг в організації цього табору. Дякуємо пану Євгенові Дзюбі, який приїхав до нас разом із молоддю з Луганська. Маємо надію, що табір «Вгору серця 2016» став для його учасників справді особливим та приніс багато радості та нових вражень!

Повідомив о. Ростислав Височан