Вулицями м. Ходорів пройшла молитовна хресна хода

IMG_1009 29 березня 2015 року, у п’яту неділю Великого посту вулицями м. Ходорова пройшла молитовна Хресна хода. В Хресній ході взяли участь мешканці м. Ходорова та навколишніх сіл.

Очолив Хресну дорогу протопресвітер Ходорівського деканату о. Мар’ян Черепанич. В хресній дорозі також взяли участь священики Ходорівського деканату Стрийської єпархії: о. Володимир Соколовський, о. Левко Ференц, о. Миколай Прунак, о. Тарас Гриців, о. Іван Вовк, о. Тарас Лукачик, о. Роман Тимчишин, о. Юрій Мончак та парох римо-католицької громади міста Ходорів о. Іван.

Розпочалася Хресна дорога з молитви за Україну в храму св. Косми і Дем’яна та завершилася біля фігури Христа Спасителя на площі перед  храмом.

На кожній стаціях Хресної дороги виголошували духовні науки: о. Микола Прунак «за мир в Україні», о. Левко Ференц «за жертву тих, які віддали своє життя за своїх ближніх», о. Роман Тимчишин «за сиріт», о. Юрій Мончак «за добрих матерів до вдовиць», о. Володимир Соколовський «за прощення», о. Тарас Лукачик «за любов до ворогів» та  о. Тарас Гриців «за українські християнські родини».

На завершення Хресної дороги до людей з проповіддю звернувся протопресвітер Ходорівського деканату о. Мар’ян Черепанич, який подякував усім присутнім за спільну молитву та заохотив  добре завершити час Великого посту, в покаянні та молитві приготуватися зустріти Воскреслого Христа, який після Свого Воскресіння прийшовши до своїх зі словами Мир Вам».

о. Володимир Соколовський,
прес-секретар Ходорівського деканату