Нічні чування для молоді у Новому Роздолі

_DSC2617У ніч із 28 на 29 березня 2015 року, в Новороздільському храмі Різдва Пресвятої Богородиці відбулися молодіжні чування на тему «Великий піст – шлях через хрест до Воскресіння», які організували студенти Львівської Духовної Семінарії Святого Духа та члени УМХ.

Програма чувань була дуже насичена: до опівночі разом із о. Ростиславом Височаном та о. Романом Штігером усі присутні помолилися Вечірню, акафіст до Пресвятої Богородиці та Літургію. Упродовж усіх чувань молодь мала змогу послухати науки на різні теми, зокрема про роль хреста у нашому житті, роль Богородиці, Вербну неділю та Воскресіння.

Важливим є те, що чування мали мали також і патріотичний настрій. Багато говорили про ситуацію на Сході України. Мабуть, кульмінаційним моментом стало запалення свічок ( із яких було складено мапу України) та Ісусова молитва за мир у нашій державі.

Всі учасники мали змогу проявити себе, обговоривши в групах питання про піст у нашому житті, а опісля представити свої думки. Також мистецький відділ УМХ підготував сценку про створення світу та гріхопадіння.

На завершення чувань молодь помолилася Хресну дорогу з розважаннями митрополита Андрея Шептицького.

Дякуємо братам семінаристам за організацію цих чувань. Вони принесли кожному багато позитивних емоцій, душевного спокою та змусили замислитися над вагомістю Великого посту та Великодня.

Повідомила: Ярина Дудицька
Фото: Андрій Максимович