Сімейна порадня

Реалізація подружнього покликання вимагає постійної наполегливої праці, зростання у любові, утвердження в чеснотах, які мають збагачувати щоденне життя сімейної спільноти. Дуже добре, коли на цій дорозі сім’ю супроводжують досвідчені спеціалісти у відповідних галузях або просто ті люди, які життєвим прикладом вже показали і доказали свою вірність сімейним цінностям. Такий супровід допомагає краще пізнати різні аспекти подружніх відносин і сімейних стосунків, глибше усвідомити дорогу, до якої кличе Господь Бог, як також отримати конкретні поради та натхнення для постійного зростання.

З іншого боку, в наш час багато подружніх пар і сімей переживають різного роду виклики, труднощі чи навіть кризи відносин. Зазвичай, вони не можуть самотужки знайти розв’язки таких ситуацій. Коли вони заангажовані у якийсь критичний процес, їм важко побачити правильний вихід та зробити крок до позитивного вирішення тих чи інших проблем. У такому разі потрібна порада людини, яка допоможе адекватно оцінити ситуацію і підкаже, у якому напрямку варто рухатися, щоб подолати кризу. І часто для позитивної розвязки потрібна не лише доброзичлива порада когось із друзів, а й професійна консультація фахівців відповідної галузі.

З огляду на такі потреби, Єпархіяльний інститут душпастирства подружжя та сім’ї свв. Йоакима і Анни створив Сімейну порадню у м. Стрий, яка діє у приміщенні управління Стрийської єпархії УГКЦ (м. Стрий, вул. Шевченка 80).

Порадня надає консультації у таких напрямках:

Курси для вагітних

Навчання  методу розпізнавання плідності

Консультації сімейного психолога

Реабілітація воїнів АТО

Фінансова грамотність

Юридичні консультації

 

Отримати детальнішу інформацію про діяльність Сімейної порадні, а також записатися на консультацію до відповідного спеціаліста можна за телефонами:

068 897 02 20

093 148 84 81