«Ісус народжується для кожного»

1484080747_t9 січня 2017 року, в день святого апостола, первомученика й архидиякона Стефана, після завершення Святої Літургії спільнота «Адонай» храму святого Миколая м. Перемишляни, представляла свій вертеп для парафіян храму. Цього року “адонайці” вибрали незвичайний сценарій різдвяної історії. В їхній розповіді перепліталися події часів земного народження Ісуса Христа із сьогоденням.

Головні герої: дівчина, яка не вірить у Різдво Ісуса і живе, багато часу приділяючи віртуальній реальності та її молодший брат, який розуміє, що Різдво – це особлива подія в житті християн. Але Господь не залишає своїх дітей ніколи. Стається так, що у сні дівчина бачить біблійні події і починає розуміти, що Ісус Христос – це Той кому належить її серце. І вже на завершення вертепного дійства дівчинка Ганнуся разом зі своєю сім’єю колядує і з нетерпінням чекає на маленького Ісусика, який народжується для кожного.

Також у вертепі було багато колядок на прославу Ісуса, Його Матері Марії та Обручника Йосипа.

Після завершення вистави сотрудник парафії о. Віталій Гулич подякував молодіжній спільноті за вертеп, а присутнім парафіянам – за увагу.

Коментування заборонене, але Ви можете залишити посилання на Ваш сайт.