«Ісусе страждаючий, я схиляюся перед тобою і цілим серцем жалію за все, чим образив тебе. Всією душею жалую за мої вчинки, якими обтяжував свій хрест і хрест моїх ближніх», – молилися учні в Стрию  

shkola20 березня 2015 року учнівська молодь міста Стрия з вчителями молилися хресну дорогу вулицями міста, несучи хрест Господній до кожної школи, зачитуючи біля кожного навчального закладу стації страждань Ісуса. Ця молитовна хода є традиційно щорічно організована Комісією виховання і освіти Стрийської єпархії УГКЦ.

 

«Ісусе, разом з Пресвятою Богородицею я молюся за всіх матерів і батьків, які страждають за своїх дітей. Я молюся за розлучених несправедливістю людського осуду. Я молюся за тих, що не бажають спілкуватися, тому що більше немає любові в їхніх серцях і немає довіри», – молилися учні біля однієї зі шкіл.

Під час хресного ходу учні кожної школи зустрічали знамено спасіння християн на чолі з духівником своєї школи та зачитували розважання над кожною стацією і молилися за всіх тих, хто сьогодні переживає певні терпіння, згадуючи своїх батьків, лікарів, священиків, учасників АТО, … просячи для кожного Божого заступництва та особистого навернення.

 

Прес-служба Стрийської єпархії