Ісусе, змилосердися над нами і нашим народом

В суботу , 25 березня 2017 року, парафіяни, а особливо молодь і діти, зійшлися до церкви свв. апп. Петра і Павла с. Бережниця, що на Жидачівщині, щоб розпочати Хресну дорогу «Свободи і Відповідальності». Після вступної молитви  в церкві, вирушили до хреста , встановленого і осв яченого на згадку першої Хресної дороги по селі  в 2001році. Наступні стації Хресної дороги проводилися при пам’ятних хрестах та фігурах Матері Божої по всіх вулицях села. Розважання  провадила учнівська молодь, застановляючись не тільки над страстями Ісуса Христа, але і над терпінням і долею України. Кожну стацію завершували щирою молитвою, благаючи єдності, сили, відваги і прощення за гріхи свої і всього нашого народу.


З настанням темряви,усі учасники ходи запалили лампадки на знак вшанування героїв у нашій історії, котрі пішли тернистим шляхом боротьби за свободу, взявши на свої рамена відповідальність за гріхи. Сьогодні вони разом з Христом кличуть: «Боріться проти зла». Повернувшись до святині, о. Ярослав Квасній після завершальної молитви звернувся до всіх присутніх з повчальним словом.

«Ісусе, дякуємо Тобі за ті спасенні думки і напімнення, які Ти вклав в серце кожного з нас. Маріє, огорни своїм могутнім покровом наш народ, захисти його від усіх ворогів видимих і невидимих, зруйнуй усякі  плани наших ворогів, …»

Коментування заборонене, але Ви можете залишити посилання на Ваш сайт.