«Канікули з Богом» в селі Пчани на Жидачівщині

табір 2В селі Пчани Жидачівського деканату з 26 по 28 серпня 2015 року проводився  християнський табір “Канікули з Богом” за провідництвом сестри Анна Василик (згромадження сестер Непорочного Серця Марії Фатімської) та аніматорів з молодіжної спільноти “Кохавинські зорі” Гадій Юля, Проць Ліля, Пиріг Маріана, Вайда Мар’яна, Хінальська Іра. Тема табору “До святості з митрополитом Андреєм Шептицьким”.

Щодня табір розпочинався Літургією, проповідями о. Василя Попика на тему: “Брати Шептицькі – приклад поваги, молитви і гарних взаємин”.

Далі відбувалась катехизаційна наука з веселими  піснями та іграми, різноманітними творчими працями в гуртках. Табір проходив з 10.00 до 17.00 години. Кількість учасників 36-50 дітей різного віку.

На закінчення “Канікул з Богом”, в неділю всіх святих українського народу, діти по групах представляли свої праці, співали, читали релігійні, патріотичні вірші. Одна з творчих праць – це дерево з різнокольорового бісеру – символ єдиної і неподільної України, яку ми любимо і за яку кожного дня молимось.

 

Адміністратор парафії св. ап. Петра і Павла
о. Василь Попик