Канонічна візитація в Новому Селі та Тулиголовах на Городоччині

6 травня 2017 року Божого, в день великомученика, побідоносця і чудотворця Юрія, преосвященний Владика Тарас (Сеньків) здійснив канонічну візитацію на парафії св. Миколая Чудотворця с. Нове Село та у с. Тулиголови на парафії Покрови Пресвятої Богородиці Комарнівського деканату. Розпочався цей візит Божественною Літургією у с. Нове Село та завершився Молебнем до Пресвятої Богородиці у с. Тулиголови. Під час цих богослужінь владика Тарас звернувся до вірних обох парафій зі своїм батьківським словом. Найперше за все, преосвящений владика пояснив вірним мету свого приїзду, кажучи, що, візитація – це в першу чергу є зустріч вірних та пароха з своїм духовним батьком, метою якої є спільний діалог та вирішення тих чи інших проблем, налагодження контакту та найголовніше – приклад нерозривної єдності вірних та парафій з правлячим архієреєм.

Далі у своїй проповіді владика Тарас говорив про такі важливі речі як про віру, без якої є неможливе життя християнина, про життя віруючої людини у сьогоденні та про виклики, які на неї чатують повсюди, про вірність свої Церкві та про важливість розуміння єдності всіх Церков в голові з наступником апостола Петра – Папою Римським.
Також у своєму зверненні до вірних архієрей не оминув такої важливого для усіх нас, українців, питання війни. Він сказав: «Війна є там, де немає Бога, а є лише гріх, тому що диявол проникає у цей світ таким способом, яким людина йому дозволяє», і саме тому людині важливо є розуміти, що без Бога людина може породжувати лише гріх.

Завершив свою проповідь владика Тарас темою любові, яка є фундаментом християнського життя та мірилом усього. Адже перебуваючи у любові людина здатна чинити волю Божу, щоденно у рутині свого життя творити малі, можливо нікому не відомі, добрі діла, за які Господь, Який все бачить, воздає сторицею. На завершення преосвященний владика Тарас подарував кожному присутньому на пам’ять іменні образки Пресвятої Богородиці та уділив своє архієрейське благословення.

Повідомив: о. Степан Ковалик,
прес-секретар Комарнівського деканату

Коментування заборонене, але Ви можете залишити посилання на Ваш сайт.