Кохавинському старцеві 85 років

старець14 вересня кохавинському старцеві о. Миколі Волосянку виповнюється 85 років життя. В навечір’я свого дня народження, у недільний день о. Микола приймав численні вітання і побажання. Спочатку слово мали діти та молодь, які в імені парафіян та прихожан відпустового місця подякували Богові за дар життя і служіння священика. З цієї нагоди до Кохавини завітали парафіяни з с. Іваниківка (Івано-Франківська область), де о. Микола раніше протягом кількох років був парохом і духовним провідником багатьох людей.

Старець каже, що ще до нині відчуває на своїй голові руку бл. Миколая Чарнецького, який у 1957 році уділив йому таїнство священства.

Напевно в околиці Кохавини нема такої людини, якій постать о. Миколи була б чужа. Постійно у дзвінок при дверях монастиря дзвонять люди, просять покликати старенького священика. Вони просять про молитву, духовну розмову, сповідь… А старець нікому не відмовляє, зважаючи на велике почуття покори. Недавно приїхали одна пані з Жидачева і запитала: «Чи є ще о. Микола на цьому світі?». Так, він ще є, бо має певну місію на цій землі. Нехай Господь Бог через заступництво Матері Божої Кохавинської товаришує о. Миколі на многії і благії літа.

 

Редемптористи з Кохавини