Колядою прославляли Христа на парафіях сіл Мшана і Бартатів Городоцького району

13 січня 2018 року, в народному домі с. Мшана Городоцького району відбувся духовно-культурний захід “Мшана колядує”. Чудовий настрій, теплі емоції та задушевну коляду подарувало односельчанам та гостям села це свято. Участь у заході взяли: голова сільської ради п. Віктор Миндик, місцевий парох о. Іван Буфан, ведучі Юлія Кеда та Тарас Кузьма, дитячий вертеп парафії Введення в храм Пресвятої Богородиці с. Мшана (керівник Роман Бабич), активна дітвора та молодь села Мшана, гурт “Конкордіум”, поетеса Марія Сенів, ансамбль “Асонанс”, вертеп парафії Введення в храм Пресвятої Богородиці УПЦ КП с. Мшана. Також до нас в гості завітав молодіжний духовний театр ім. Блаженного Йосафата Коциловського с. Нагачів з парохом о. Володимиром Біланом. Театр представив виставу “Вифлиємська ніч”, прем’єра якої відбулася у 1980 року в селі Мшана.

Всією спільнотою щиро прославили Бога, культурно та духовно збагатили свої серця і душі. Висловлюємо щиру подяку за допомогу в організації голові сільської ради п. Віктору Миндику, місцевому пароху о. Івану Буфану, директору Народного Дому с. Мшана п. Мар’яні Сабадаш, Наталії Гірській та господиням села, спільноті ” Матері в молитві” парафії Введення в храм Пресвятої Богородиці УГКЦ с. Мшана, оператору Ігорю Кацківу, ПП Оксані Яриш та ПП Володимиру Стасишину, всім людям доброї волі, які відкинули свої справи та допомогли організувати таке прекрасне проведення часу для нашої спільноти. 
А наступного дня 14 січня, катехитичний гурток парафії с. Мшана (керівник Роман Бабич)  завітав з духовно-культурною програмою “Різдвяна зірка” на парафію Св. Василія Великого с. Бартатів. В храмі всі спільно молилися Святу Літургію та подячний Молебен. З нагоди храмового празнику та Різдвяних свят діти висловили слова привітання парохові храму о. Івану Буфану, запрошеному священику о. Богдану, молоді села та всім парафіянам, гостям, людям доброї волі, що прибули на святкування.
Повідомили:
о. Іван Буфан, парох храму Введення в храм Пресвятої Богородиці УГКЦ, с. Мшана
п. Маряна Сабадаш, директор Народного Дому с. Мшана
Роман Бабич, катехит парафії Введення в храм Пресвятої Богородиці УГКЦ, с. Мшана
Коментування заборонене, але Ви можете залишити посилання на Ваш сайт.