Літній християнський табір «Бути людиною»

З 25 по 29 червня 2018 року, молодь та діти парафій святих апостолів Петра і Павла та святого священномученика Йосафата зі Стрия мали нагоду спільно провести християнський табір під назвою «Бути людиною», що відбувався в мальовничому куточку українських Карпат – неподалік с. Дубина Сколівського району. Участь у таборі взяли близько 40 дітей, які щодня мали нагоду брати участь у Божественній Літургії, приступати до Святих Таїнств Покаяння та Євхаристії. Під час праці у групах, спілкування та катехизацій, усі роздумували над основною темою проведення табору – що означає в наш час бути Людиною.

Протягом відпочинку молодь також мала можливість милуватися краєвидами Карпат, зануритися в атмосферу кам’яних споруд на скельно-печерному комплексі «Тустань», відвідати водоспад «Кам’янка» та озеро «Журавлине» поблизу водоспаду. Через це таборовики змогли відчути любов Божу до кожного зокрема, через прекрасну природу, яка є творінням нашого люблячого Бога.

Впродовж цих днів діти бавилися веселі ігри, квести, танцювали банси, дивилися повчальні фільми та прославляли Бога веселими піснями…. Приємно, що табір був місцем виникнення нових знайомств та зростання дружби між його учасниками. Кожен із учасників табору залишив про цей час особливі й приємні спогади.

Джерело: http://josaphat.org.ua

Коментування заборонене, але Ви можете залишити посилання на Ваш сайт.