Літній табір «Бути християнином»

24-28 липня 2017 року, в мальовничому куточку Прикарпаття, в монастирі сестер Пресвятої Родини, що у с. Гошів на Івано-Франківщині, відбувся літній християнський табір «Бути християнином». У таборі взяли участь 30 дітей дітей з парафій святого священномученика Йосафата Кунцевича та святих апостолів Петра і Павла з м. Стрия. 

Щодня діти мали насичену програму та масу вражень. День починався, веселою руханкою та сніданком, після чого таборовики мали школу пісні та банси, різноманітні гуртки та катехизацію, великі та малі ігри, творчі завдання, естафети, ватру, переглядали фільм про святого Філіпа Нері “Я обираю рай”. Щодня усі спільно брали участь у Божественній Літургії, яку під проводом братів-семінаристів співали учасники табору. Діти мали нагоду приступити до Святого Таїнства Покаяння та прийняти Пресвяту Євхаристію. Також була, вже традиційна гра «Таємний друг», завдяки якій діти вчилися турбуватися один про одного, розпізнавати вподобання кожного та приносити радість окремій людині, маючи можливість відкрити для себе, що дарувати буває краще, ніж отримувати подарунки.

Особливістю табору стала мандрівка на Ясну Гору до монастиря отців василіян, де у стіп Гошівської чудотворної ікони Пресвятої Богородиці, усі спільно молилися молебень, просячи у Матері Божої заступництва і допомоги в усіх добрих намірах.

Завдяки такому табору, діти мали нагоду зрозуміти, що бути християнином і ходити до церкви це далеко не нудно, а навіть весело. Виховання дітей є безумовно одним із найважливіших завдань, від якості виконання якого залежить майбутнє Церкви. Отож, тішимося, що могли послужити Богу в такий веселий, насичений та активний спосіб.

За матеріалами: http://josaphat.org.ua

Коментування заборонене, але Ви можете залишити посилання на Ваш сайт.