Літо на парафії Свв. мучч. Бориса і Гліба

DSCF2077Під проводом духовного наставника парафії Свв. мучч. Бориса і Гліба, що у Жидачеві, о. Ігора Марусина, цього року був організований літній відпочинок для дітей з парафії. 1 червня організовано свято присвячене дню захисту дітей, в часі якого влаштовано змагання з ловлі риби біля озера, тоді переможці варили уху та пригощали всіх бажаючих. 11 червня на парафії відзначили 150 років від народження Митрополита Андрея Шептицького, була можливість переглянути документальний фільм та дізнатися більше про життя великого мужа церкви.

З 15 по 17 червня відбулися дні духовного єднання з парафіянами римо-католицької громади Жидачева на запрошення о. Т. Лябуса, відбувся спільний табір для дітей.

Також було організовано 3-ох денний  відпочинок дітей, молоді та батьків у  наметовому містечку на схилах Карпат у с. Урич, неподалік фортеці Ту Стань. Там молодь відвідала музей та старовинний храм у якому служив А. Шептицький.

29 червня організовано вело-прощу до Кохавинського монастиря, яка була присвячена дню молоді.

10-11 липня з нагоди свята Верховних апостолів Петра і Павла були проведені нічні чування.

20 липня парафіяни вирушили на відпочинок на Шацькі озера, де відвідали музей Лесі Українки у с. Колодяжному.

З 19 по 24 серпня 25 дітей з парафії разом з батьками мали змогу провести час  відпочинку у Карпатах біля водоспаду Кам’янка на базі “Карпати.

А 30 серпня відбулось урочисте благословення вчителів, учнів, батьків та студентів на новий навчальний рік та посвячення портфелів і шкільного приладдя школярам.

Дякуємо Господу Богу за цей час життя парафіяльної спільноти та просимо в Нього ласки провадити нас дорогами радості.