«Любов ніколи не переминає..!» – реколекційні зустрічі Центру передподружнього приготування Стрийської єпархії

IMG_4418 2З 10 до 12 серпня 2015 року, в реколекційному центрі м. Яремче на Івано-Франківщині відбулися реколекційні зустрічі Центру передподружнього приготування Стрийської єпархії на тему:«Любов ніколи не переминає..!». Учасниками реколекцій були директори та викладачі восьми відділень ЦПП, що діють на території єпархії.

Весь цикл реколекційних зустрічей проводився згідно програми, яка  передбачала як духовну віднову, так і знайомство з місцевими карпатськими краєвидами, а також – відпочинок.

Провадив реколекційні науки о. Миколай Фредина, який наголосив, що кожна людина є шедевром  в своєму середовищі, а шедевр творить Господь Бог, в якому кожен реалізовує своє покликання. Завдяки цьому ми відчитуємо  цінність життя  у нашому серці, а серце відкриває нам наше внутрішнє «я». Важливим є, як відзначив отець-реколектант, уникати негативних проявів в нашому житті, а саме не допускати себе до жалю, як негативу, який бере, а не дає; до втечі в минуле, бо потрібно жити теперішнім і думати про майбутнє; не прибігати до самооправдання, яке шукає винуватця власних провин.

Наступним аспектом в духовних повчаннях було те, що кожен своїм життям має  свідчити про Христа, жертвувати заради себе та задля  інших, реально побачити і оцінити, яким я є насправді, тобто любити себе, свого ближнього, бо «…по любові пізнають, чиї ми учні !».

Поза тим реколекції були наповнені особистими свідченннями, кращим пізнанням один одного, обміном досвіду в ділянці передподружнього приготування молоді до шлюбу.

Весь час реколеційних зустрічей був сповнений духовною, доброзичливою та веселою атмосферою.

 

                                                                                                                            Повідомила  п. Марія Гавінська,

                                                                                              Керівник Центру передподружнього

                                                                                                      приготування  Стрийської єпархії