«Матері в молитві» с. Угерсько на Стрийщині відсвяткували 10-ту річницю від заснування

img_0025У суботу, 10 вересня 2016 року, в храмі Покрови Пресвятої Богородиці с. Угерсько біля Стрия, відбулося святкування десятої річниці від заснування парафіяльної спільноти «Матері у молитві». На свято прибули численні матері з інших парафіяльних спільнот. Святкування розпочалися з традиційної молитви матерів, очоленої координатором спільноти Стрийської єпархії п. Анною Форостиною, під час якої багато членкинь спільноти мали нагоду приступити до Святого Таїнства Покаяння.

Після цього було відслужено Божественну Літургію, яку очолив духівник спільноти матерів Стрийської єпархії, протопресвітер деканату міста Стрий отець Мирон Гринишин. Йому співслужили парох храму о. Ігор Гаврилишин та інші запрошені священики. Звертачись до присутніх з проповіддю, о. Мирон насамперед подякував за те, що матері полишили свою працю і прийшли до Христа, прийшли, щоб у єдності з Угерською спільнотою подякувати Богові за те, що вони мали можливість приходити до цієї церкви на молитву. В переддень свята Усікновення Голови Івана Хрестителя отець привів його в приклад: Іван голосив свою науку в пустинних місцях, не в центральній частині якогось міста, і маси народу полишали все, а йшли слухати, його слово що він каже і каятися. Так само робив і Христос. Проповідував з човна на озері, в путинному місці і люди йшли за Ним великим натовпом. Важливо є залишити свої клопоти і піти за Христом, Він обов’язково за це колись винагородить, – наголосив священик.

Після Літургії, о Мирон привітав матерів з їхнім ювілеєм та вручив подячну грамоту слугині угерської спільноти пані п. Марії Кляпітурі. На завершення, о. Ігор Гаврилишин привітав спільноту і висловив вдячність усім матерям, які прибули на святкування.

Після обіду, повернувшись до храму, матері зі священиками молилися Молебень до Богоматері за воїнів АТО, за полонених, за поранених, за дітей сиріт та інвалідів, за узалежнених, ув’язнених, за тих, що не змогли приїхати, за хворих і найважливіше, за припинення війни.

Завершилися святкування многоліттям та піснею «За все Тобі я дякую, Ісусе Спасе мій…». Подякувавши Богові за спільно проведений у молитві день, матері вирушили до своїх домівок.

img_0025

Повідомила Анна Курилишин