«Матері в молитві» з парафії св. Миколая в Перемишлянах відсвяткували 10-ту річницю від заснування

1478434135_img_34715 листопада 2016 року Божого у храмі святого Миколая м. Перемишляни чисельно зібралися матері спільнот Перемишлянського району на спільну молитву з нагоди відзначення 10-ої річниці від створення спільноти «Матері в молитві» у цій парафії.

Розпочалося свято Материнською Молитвою під проводом координатора спільнот «Матері в молитві» Стрийської Єпархії Анни Форостини. Під час молитви матері приступали до Святої Сповіді.

Після закінчення материнської молитви, о. Василь Горечко, сотрудник катедрального храму Успіння Пресвятої Богородиці м. Стрия відслужив Божественну Літургію, під час якої виголосив духовну науку. По закінченні Літургії, о. Василь вручив подяку від Преосвященного владики Тараса Сеньківа спільноті «Матерів в молитві» в особі Олі Дацишин. Відтак, спільнота «Адонай» урочисто привітала матерів захоплюючим виступом, а опісля був перегляд документального фільму «Сторінками історії спільноти «Матері в молитві». Діти вручили пам’ятки всім матерям і гостям цього свята.

На завершення святкування о. Василь і о. Віктор відслужили молебень до блаженномученика о.Омеляна Ковча, а відтак отримавши благословення отців матері з духовним піднесенням повернулися додому.

Повідомила Галина Шиманська