“Матері в молитві” з парафії св. влкмч. Димитрія с. Вільхівці, відсвяткували  X-ту річницю від заснування

dscn076013 листопада 2016 року Божого у храмі св. влкмч. Димитрія с. Вільхівці зібралося понад 50 матерів із Жидачівського району, які належать до свої парафіяльних спільнот “Матері в молитві”. Розпочалося свято Материнською молитвою під проводом координатора спільнот Стрийської Єпархії Анни Форостини. Під час молитви матері мали можливість приступити до Сповіді. Після закінчення материнської молитви,  адміністратор парафії о. Василь Попик разом із о. Володимиром Кузиком та о. Ігорем Марусиним відслужили Святу Літургію, під час якої о. Василь виголосив проповідь основними думками якої було: Слово Боже є зерном, яке повинно дати плід в нашому житті, молячись за інших ми освячуємо і себе. Також священик навів приклади, які свідчать про важливість материнської молитви.

По закінчені Літургії о. Василь вручив подяку від Преосвященного владики Тараса Сеньківа  спільноті “Матері в молитві”  в особі Галини Процан. Відтак слово привітання і заохочення інших матерів парафії долучатися до спільноти мала координатора спільнот “Матері в молитві” Стрийської Єпархії Анна Форостина.  В кінці парафіяльна дитяча спільнота “Діти Світла”  під керівництвом катехита парафії п. Роми Вітяк урочисто привітали матерів цікавим виступом, співали пісні читали вірші.

Довідка: Спільнота “Матері в молитві” при церкві св. влкмч. Димитрія с. Вільхівці була заснована 12.11.2010 р. з благословення о. Ігора Задорецького. Сьогодні духівником спільноти є парафіяльний священик о. Василь Попик. На сьогодні 20 матерів входять до цієї спільноти, збираючись раз в тиждень на молитву. Також спільнота бере участь у різних прощах, паломництвах. Під час зустрічей матері діляться своїм досвідом, свідчать про вислухані молитви, моляться не лише за своїх дітей, але за дітей сиріт, дітей вулиці, за владу, родину, ворогів, за мир в Україні.

Адміністратор парафії св. влкмч. Димитрія о. Василь Попик

Коментування заборонене, але Ви можете залишити посилання на Ваш сайт.