«Матері в молитві» з с. Дуліби на Стрийщині відсвяткували 10-ту річницю від заснування

IMG_00097 травня 2016 року, в Світлу суботу, спільнота «Матері в молитві», що діє на парафії святого великомученика Юрія в с. Дуліби Стрийського району відсвякувала 10-ту річницю від свого утворення. Урочистості розпочалися традиційною молитвою матерів, очоленою координатором спільноти Стрийської єпархії п. Анною Форостиною. Після цього було відслужено Божественну Літургію, яку очолив духівник спільноти матерів Стрийської єпархії, протопресвітер деканату міста Стрий отець Мирон Гринишин.

Йому співслужили адміністратор храму о. Ігор  Задерецький і сотрудник  о. Тарас Сидор. В часі богослужіння о. Мирон звернувся до присутніх з проповіддю.

Після Літургії, святкове молитовне дійство продовжилося в Народному домі с. Дуліби, де присутні матері мали нагоду слухати цікаві розповіді про Йоакима і Анну, піснеспіви про Марію і до Марії та вірші у виконанні дітей. Тут же було відслужено подячний Молебен до Богородиці.

«Хай ця спільнота буде благословенна Богом і хай вона зростає чисельно і духовно і хай омолоджується», – сказав на завершення о. Мирон. Він також захоплено відізвався про роботу слугині спільноти Наталю Васильків – наймолодшу серед усіх слугинь і нагородив її подячною грамотою.

Повідомила Анна Курилишин