Місією та піснею парафія с. Пісочне на Миколаївщині готувалася до Великого Посту

З місією та піснею 25-26 лютого парафія Успіння Пресвятої Богородиці, що у с. Пісочне, готувалася до Великого Посту. У суботу, 25 лютого, голова комісії «За тверезість життя» Стрийської Єпархії УГКЦ, о. Тарас Сидор провів місії тверезості, котрі розпочалися одразу ж після суботньої Вечірні. Отець-місіонер розпочав із опису реальної ситуації із алкозалежністю  в Україні, яка, як зазначив проповідник, за останні роки набрала усіх рис національної епідемії. «За кількістю спожитого алкоголю Україна наблизилась майже до рівня, яке притаманне вимираючому суспільству. Як наслідок, щороку близько 40 тис. українців помирає від алкоголю. Одна третя усіх патологій новонароджених дітей рівно ж завдячує алкоголю спожитому їхніми батьками», – констатував о. Тарас. Люди, за словами проповідника, нібито розуміють усю небезпеку цієї проблеми, однак годі знайти сьогодні помешкання, де б на святковому столі не було пляшки алкогольного напою.

Окремий о. Тарас наголосив на відповідальності батьків, з чиїх рук діти вперше пробують алкогольні напої, адже все, що дитина отримує з рук своїх найрідніших, сприймається як добро. Таким чином алкогольна епідемія непомітно вривається в наші українські сім’ї.

Цього ж вечора на парафії Успіння Пресвятої Богородиці с. Пісочна впровадили «Золоту книгу тверезості», в яку записалися близько тридцяти осіб, добровільно прийнявши обіцянку утримуватися від споживання алкоголю на певний період часу в наміренні за вилікування осіб, які вже не силі самотужки вийти із алкогольної залежності.

Наступного  дня, у Сиропусну неділю, з духовною піснею до с. Пісочна завітав о. Руслан Грех, автор та виконавець духовно-релійгійних пісень, відомий організатор шкіл літургійного співу, сотрудник парафії Різдва Пресвятої Богородиці, що у Сихівському мікрорайоні м. Львова.

Пісенний репертуар складався головно із відомих релігійних пісень, які о. Руслан виконував під акомпанемент гітари. Пісні чергувалися із духовними науками, виголошеними новопризначеним парохом с. Пісочна о. Володимир Ждан.

На завершення львівський гість заспівав свої дві авторські пісні «Сидить Адам при дверях раю» та «Господи помилуй», пригадавши усім присутнім про наближення часу Великого Посту.

Повідомила Христина Бабій

Коментування заборонене, але Ви можете залишити посилання на Ваш сайт.