Місії в селі Кологори на Жидачівщині

4З 6 до 13 березня 2016 року, на парафії святої великомучениці Варвари в селі Кологори на Жидачівщині відбулись місії. Цього року їх провадили отці-редемптористи. Очолював їх отець Петро Ковальчук, а допомагали отець Василь Іванів та отець-диякон Юрій. З першого дня і аж до останнього парафіяни села з нетерпінням очікували натхненних проповідей. Щодня зранку у храмі служилася Божественна Літургія, після якої присутні мололися вервицю, а ввечері Молебен до Христа Милосердного. Самі науки були дуже захоплюючі і починались із благодарення, продовжувались наукою до різних вікових категорій людей та завершувались спільними постановами бути відданими Ісусові.

Приємно, що на місіях був присутній отець Василь Іванів, який є Місіонером Милосердя. Окрім храму місіонарі провадили навчання у будинку «Просвіти» та відвідували кожну оселю в селі. З особливою турботою поставились вони і до відвідування хворих та молитов за уздоровлення  немічних біля мощей блаженного Миколая Чернецького.

Надіємось, що місії не пройдуть даремно, а дозволили парафіянам краще підготуватись до Великого Посту так і віднайти духовних та фізичних сил у цей нелегкий час у нашій державі.

                                                          Повідомив отець Олег Мамчук