«Місії задля місій» на парафіях Стрийської єпархії

IMG_7337Впродовж II тижня Великого Посту семінаристи Львівської Духовної Семінарії Святого Духа відвідали парафії, які належить до Стрийської єпархії , де молились Хресну Дорогу з розважаннями та духовними піснями.

Вже не одна парафія на Галичині мала змогу молитись Хресну Дорогу за участю братів-семінаристів, а також слухати духовні пісні у їхньому виконанні. Другий тиждень Великого Посту був особливо насиченим. Адже розпочинаючи із середи 4 березня і до неділі 8 березня семінаристи здійснювали своє паломництво Стрийською єпархією.

Протягом цих днів вони на запрошення отців-настоятелів відвідали 5 парафії з різних деканатів, зокрема:

  • Парафію св. Івана Золотоустого, що в с. Поляна. Адміністратор: отець Володимир Ждан;
  • Парафію Преображення ГНІХ, що в м. Городку. Адміністратор: отець Тарас Цікало;
  • Парафію прп. м. Параскеви, що в с. Красів. Адміністратор: отець Володимир Ждан;
  • Парафію св. Андрія Первозванного, що в с. Серники. Адміністратор: отець Володимир Ганчій;
  • Парафію св. Миколая, що в смт Великий Любінь. Адміністратор: отець Богдан Тишкун.

Душпастирі були щиро вдячні братам за приїзд та очолювану молитву, яка торкнула струн людських сердець. Підтвердженням цього були великі слова подяки від людей та нові запрошення приїхати на парафії, щоб ще раз помолитись разом з ними.

В свою чергу, семінаристи склали свої слова вдячності отцям та парафіянам за запрошення та наголосили на важливості спільної молитви. Також розповіли людям, що жертвують цю молитву за всі парафії, що знаходяться на Східних, Центральних та Південних тернах нашої Батьківщини.

Нехай Всемилосердний Господь вислухає наші молитви і нагородить сторицею кожну людину, створену на образ та подобу Божу.

ФОТОРЕПОРТАЖ

 

Ярослав Гусак,
секретар Братства
“Введення в Храм Пресвятої Богородиці”

Джерело: http://www.lds.lviv.uа