«Місії задля місій» в Дашаві

21 березня 2017 року, на парафію Собор Пресвятої Богородиці смт Дашава завітали студенти Львівської духовної семінарії Святого Духа. Вони організували та очолили в храмі Хресну дорогу. Уривки із Святого Письма, проникливі роздуми, глибокі молитви ввели всіх присутніх у реальність того шляху, який пройшов наш Спаситель на Голготу, спонукали замислитися, якою є наша особиста постава перед великою жертвою відкуплення, що її задля нас сповнив Ісус Христос. Важливою особливістю даної Хресної дороги був музичний супровід та духовні пісні, які з великим трепетом виконували брати семінаристи.

Ця подія відбулася у рамках акції «Місії задля місій». Студенти семінарії приїжджають на різні парафії Галичини найперше щоб молитися за них. Однак, у цьому є ще одне важливе намірення: усі разом спільно моляться за парафії нашої Церкви на теренах центральної і східної України. По можливості збирають також матеріальну допомогу, завдяки якій студенти семінарії кожного року на Пасхальні та на Різдвяні свята можуть організувати місійні поїздки на згадані парафії, разом з ними молитися і таким чином підтримати їх. А останніми роками цю Хресну дорогу жертвують також за мир і Боже благословення для нашої Батьківщини.

Своєю участь у Хресній дорозі та пожертвою вірні парафії Собор Пресвятої Богородиці смт Дашава долучилися до важливої місії, яку вже багато років поспіль реалізовує спільнота Львівської духовної семінарії.

о. Орест Демко,
Адміністратор парафії Собору Пресвятої Богородиці смт Дашава

Коментування заборонене, але Ви можете залишити посилання на Ваш сайт.