Місіонери Милосердя Стрийської єпархії взяли участь у формаційній зустрічі Місіонерів Милосердя УГКЦ

4d3ca905-86e5-4b2f-b27b-03282ffd06329 березня 2016 року, у Львові відбулася зустріч Місіонерів Милосердя Української Греко-Католицької Церкви, яку очолив Преосвященний владика Богдан Дзюрах, секретар Синоду Єпископів УГКЦ. Участь у зустрічі взяли священики – Місіонери Милосердя зі Стрийської єпархії: о. Степан Кузишин, о. Олег Барбуляк та о. Олег Овсяник.

Під час зустрічі учасники заслухали доповідь владики Богдана на тему ролі й завдань сповідника в контексті Ювілейного року Божого милосердя, а також доповідь владики Йосафата (Мощича) про актуальні завдання проповіді Христового Євангелія в Україні.

На закінчення зустрічі владика Богдан освятив епітрахилі, спеціально виготовлені для місіонерів милосердя. Особливими розпізнавальними знаками цих літургійних риз є зображені на них логотип Ювілейного року та ікона Богородиці “Милосердя двері”.

За словами голови Оргкомітету, “епітрахиль – це символ священичого служіння і знак Божої благодаті, яка супроводжує це служіння”. Він також висловив побажання всім місіонерам милосердя в УГКЦ: “Вселенський Архиєрей виявив вам особливу довіру, уділяючи вам спеціальний мандат бути місіонерами Божого милосердя. А Господь запевняє вам усю небесну благодать, необхідну для належного виконання покладених на вас завдань. Від душі бажаю вам так служити, щоб наприкінці цього Ювілейного року ви з чистим сумлінням могли сказати словами святого апостола Павла: “Благодать Його в мені не була даремною”.

 

Джерело: Департамент інформації УГКЦ