Молодь ділиться враженнями про реколекції

ф_правда і міфи про Хлопців і ДівчатВ кінці лютого вже вп’яте відбулись реколекції для молоді в Гніздичеві. Тема цих реколекцій «Сучасні Адам і Єва. Покликання бути Жінкою та Чоловіком». Пропонуємо вашій увазі відгуки учасників: “Мені сподобалося, що програма містила особисті роздуми, дискусії, роботу в групах, «коло обіймів». Психолог п. Соломія розказувала про особливості психології чоловіків і жінок, хлопців і дівчат, про їхні відмінності. Презентація лише підкріпила знання про те, чим ми відрізняємось: як по-різному сприймаємо кольори, переживаємо емоції, спілкуємось, на чому зосереджена чоловіча і жіноча увага…

Дуже затишною і приємною була вечірня програма: дівчата переодяглися в плаття і виглядали чарівно, хлопці розказували ліричні вірші дівчатам, а дівчата хлопцям, а ще ми співали…

Нас сердечно приймали і дуже смачно годували сестри-монахині.

Я познайомилася з новими цікавими людьми – юнаками і дівчатами зі Львова, Стрия та Гніздичева. Чекатиму наступних реколекцій у березні про наші емоції та почуття”.

Гафійка

 

 

 

“Перебуваючи на реколекціях для молоді, ми занурюємось в своє минуле, щоб поміняти своє майбутнє на краще. Тема цих реколекцій була досить довгоочікуваною для мене. Оскільки, стосунки між чоловіком і жінкою життєва тема.

Я багато чого виніс для себе, а саме: які насправді обов’язки в чоловіка, а які в жінки, в чому різниця їхньої поведінки, також про жіночу «емоційну логіку».

Раджу всім приїздити в Кохавину. Хотів би подякувати сестрам, які нас радо прийняли, психологу Соломії, яка цікаво проводить кожні реколекції, також хочу подякувати людям, з якими провів ці вихідні.

Дякую Василинці Шиян, за моральну підтримку. Дякую всім, за емоції, які пережили разом”.

Назар