Молодь з Бібрського деканату на вишколі аніматорів

Протягом 8-10 серпня 2017 у реколекційному центрі «Світлиця» смт Брюховичі відбувся вишкіл для аніматорів, в якому взяло участь 23 молодих людей з м. Бібрки, с. Вибранівки, с.Суходіл, с. Великі Глібовичі, с. Підмонастир, с. Волощина. Протягом двох днів молодь мала змогу не тільки дізнатися багато корисної інформації, але і весело провести час у колі ровесників, які згодом стали однією командою.

Вишкіл провадили: о. Анатолій Камад та Соломія Камад. Запрошеними гостями були: о. Юрій Остапюк — керівник Центру студентського капеланства УГКЦ, о. Павло Швед , Наталя Шалата — координатор програми підтримки дітей-сиріт (Львівська освітня фундація) і Софія Невойт — практичний психолог, арт-терапевт.

Кожного дня молодь слухала науки про те, як бути хорошими лідерами, якими рисами володіє справжній лідер, про те, що прикладом доброго лідера є сам Ісус Христос, про людські відносини та багато іншої корисної інформації, яку зможемо застосовувати в часі літніх таборів. Всі заняття супроводжувалися іграми на згуртованість, співами, бансами, що дало змогу кожному бути активним учасником вишколу, проявити свої здібності та вміння, бути організованим та об’єднатися не у маленькі групки, але в одну команду, яка підтримує та допомагає один одному.

Щоденно відбувалася Божественна Літургія в каплиці реколекційного центру. Співи та молитви були для всіх приводом подяки за дар життя та ще однією можливістю для прослави нашого Небесного Отця, особливо в теперішній нелегкий час для України.

Пригадується один епізод, коли о. Юрко Остапюк розповідав про етапи, через які має пройти справжній християнський лідер, щоб досягти довгоочікуваного успіху: «Любов-серце-страх-радість». Цьому мистецтву треба вчитися, працювати над собою, але маємо багато корисних порад.

Наталя Шалата провела цікаве заняття в ігровій формі, яке безумовно запам’яталося кожному учаснику. Цікаві розповіді про світових лідерів, їхні злети та падіння – все це дізналася молодь на цьому тренінгу.

о. Павло Швед розповів про поняття любові. Проте найбільш повчальними стали історії з його власного життя, якими він поділився. Окрім цього, психолог Софія провела захоплююче заняття про емоції та їхній вплив на оточуючих. З цього молодь зробила висновок, що кожна людина має свою харизму і може послужити цим даром у свій спосіб. Насправді важко себе випробовувати, але якщо “приспимо” дар, то втратимо багато. Також, разом пограли кілька цікавих ігор та власноруч розмальовували горнятко, яке стало чудовою згадкою про незабутнє перебування у реколекційному центрі. Родзинкою вишколу, став останній вечір, на якому усі переглядали відеоролики, відзняті аніматорами, а також святкова вечірка, яка ще більше згуртувала всіх.

Дякуємо організаторам та усім тим, які створювали особливу атмосферу та чудові тренінги, на яких ми дізналися, хто такі справжні лідери і те, що справжніми лідерами не народжуються – ними стають.

Повідомила Марічка Чабан

 

Коментування заборонене, але Ви можете залишити посилання на Ваш сайт.