Молодь зі Стрия на реколекціях в отців-оріоністів

реколекції_59-10 травня 2015 року юнаки з парафії Благовіщення Пресвятої Богородиці м. Стрий взяли участь у реколекціях, які організували в монастирі Свв. апп. Петра і Андрія, що у Львові, священики Згромадження Отців Оріоністів. З благословення Преосвященного владики Тараса Сеньківа, Єпарха Стрийського, священики-оріоністи поширюють культ почитання Св. Луіджі Оріоне, покровителя їхнього згромадження, і запрошують хлопців з парафій Стрийської єпархії на реколекції.

За короткий час перебування в монастирі Свв. апп. Петра і Андрія юнаки зі Стрия мали можливість побачити працю цього Згромадження з людьми з особливими потребами, з молоддю, а також гарно провести час в ораторії.

Реколекції для хлопців провадив о. Еджідіо Монтанарі, який розважав над недільним Євангелієм про самарянку, розглядаючи історичний контекст і подаючи богословський вимір зустрічі жінки-самарянки з Христом.

Відгуки юнаків про участь в реколекціях:

реколекції_13Роман  Кузімчак: «Мені дуже сподобалась атмосфера, яка панує в цьому місті. Дуже гарно, що є багато речей для молоді, і можна не тільки молитися, а й добре провести час з однолітками».

 

 

 

 

реколекції_12Андрій Гоба: «Мені було цікаво побачити побут отців-оріоністів і дуже сподобались духовні науки, які вони проводять. А також вразили їхні методи праці з молоддю і те, що вони допомагають неповносправним і нужденним людям».

 

 

 

реколекції_10Володимир Рябошапко: «Мені дуже сподобалось як нас тут прийняли, а також духовні науки священика. І ще я для себе відкрив нового святого – Луіджі Оріоне».

 

 

 

реколекції_8Орест Притула: «Це місце – само по собі неймовірне. А ще відкрив для себе новий погляд на Євангеліє, мене заторкнуло сьогоднішнє обговорення уривку про жінку-самарянку. Тепер бачу, що християнинові є необхідно читати Святе Писання».