МОЛОДЬ_com: роздумували, що означає бути християнином, знайшли нових друзів, чудово провели час

У ніч з 23 на 24 червня в смт Дашава відбулася зустріч «МОЛОДЬ_com». Більше сотні молодих людей з Дашави, з навколишніх сіл, з м. Стрия та інших локацій зійшлися разом у Народному домі, щоб у доброму товаристві провести час. У програмі зустрічі був перегляд і обговорення фільму та різні ігри. Молодь співала пісні та втішалася нагодою бути разом. Завершальним етапом зустрічі стала духовна програма в храмі: молитва ТЕЗЕ та Божественна Літургія.

Про цю подію учасники так відгукуються:

«На цьому форумі молодь роздумувала, що таке християнство, що для кожного з нас означає бути християнином. Ми весело провели час, знайшли нових друзів. Все було дуже круто!» (Уляна Гужан)

«Найяскравіші емоції просто переповнили усі серця. До нас приїхали чудові аніматори, з якими ми незабутньо провели час». (Софія Гужан)

«Було дуже багато нових знайомств,  розваг і думок. Велика гра, яка відбувалася о 3:00 по Дашаві, не тільки всіх зблизила,  але й змусила згадати багато повчальних притч і висловів. Також ми багато співали,  спілкувалися і просто чудово проводили час разом. На завершення пішли до храму,  де мали спільну молитву ТЕЗЕ, Сповідь і Божественну Літургію». (Анастасія Гнидин)

Учасники події вважають, що ця зустріч матиме на все життя великий повчальний вплив.

Ініціаторами зустрічі «МОЛОДЬ_com» були Парафіяльний уряд і Селищна рада смт. Дашава. Співорганізаторами виступили Комісія у справах молоді та Комісія студентського душпастирства Стрийської єпархії.  Головними партнерами проведення даної події був Центр студентського капеланства Львівської архиєпархії УГКЦ; за це особлива вдячність о. Юрію Остапюку та волонтерам Центру.

Коментування заборонене, але Ви можете залишити посилання на Ваш сайт.