Молодіжні чування у с. Заріччя Жидачівського деканату

08Вже стало хорошою традицією щороку на парафії Різдва Пресвятої Богородиці, що в c. Заріччя, проводити молодіжні чування на тему: «Духовна віднова в Різдві». Учасниками цих духовних розважань стала не лише молодь, а й старше покоління.

Чування розпочалися 27 грудня 2014 року, зі спільної молитви – Молебню до Пресвятої Богородиці. Опісля, чудову та повчальну науку для усіх присутніх дав отець Михайло Гарват, сотрудник храму Різдва Пресвятої Богородиці м. Львова. Священик наголосив на свідченні християнської віри, особливо звертаючи увагу на постать митрополита Андрея Шептицького.

Продовжила дійство спільнота «Божі зернята», яка показала сценку «Готель мого серця», в якій вдало змогла відобразити жертвенність людини заради Христа та готовність прийняти Його у своє серце.

Далі слово надали ще одному запрошеному гостеві чувань, отцю Мирону Гринишину, адміністратору Катедрального храму Успіння Пресвятої Богородиці м. Стрия, який виголосив науку на тему: «Приготування до Різдва». Своє повчання отець почав із застанови над тим, що таке Слово Боже, як маємо його почути і прийняти, щоб далі своїм словом та ділами народжувати Господа Бога для інших у повсякденному житті. Отець Мирон підкреслив центральне місце Бога у сім’ї, а також звернув увагу на великі завдання, які покладаються на молоду людину у будуванні нових християнських сімей та виклики щодо них у сьогоденні. Він зазначив, що так само, як і молоде деревце обв’язують навколо стержня, так і кожна молода людина, вирісши з Христом, далі зможе легко розвиватися, квітнути і давати рясні плоди.

Після розважань молодь продовжила свою програму. Спочатку усім було запропоновано спільну вервицю в наміренні за своїх батьків, а опісля батькам була надана можливість помолитися вервицю в наміренні за дітей.

Окрім цього, молодь с. Заріччя вчила пісні із рештою учасників чувань, переглядала відео, після яких усі поділилися на кілька груп, де змогли обговорити, а пізніше і презентувати свої думки одне одному.

Варто зазначити, що усі присутні змогли справді по-християнськи підготувати свою душу до приходу Месії, посповідавшись, а пізніше приступивши до Пресвятої Євхаристії на Божественній Літургії, що супроводжувалась чудовим співом молодіжного хору та стала апогеєм вечора. Після Літургії відбулося благословення усіх присутніх мощами св. Герарда, покровителя матерів.

Вкінці усі мали змогу зігрітися гарячим чаєм та зробити спільні фото на пам’ять.

Повідомив Остап Микитчин