Молодіжні нічні чування у с. Підгірці

30 березня 2018 року, в храмі Зіслання Святого Духа с. Підгірці відбулись нічні чування «ЧЕРЕЗ ХРЕСТ ДО ВОСКРЕСІННЯ», які проводила парафіяльна молодіжна спільнота Марійська дружина.  На чуваннях присутні мали можливість роздумувати та пройти хресною дорогою Марії, оскільки Богородиця: Христа зачала, породила, виховала, у Храмі Його Отцю пожертвувала і зі своїм Сином, поки він на хресті вмирав, терпіла.

Театралізованим дійством молодь  перенесла присутніх вірних на гору Голгофу, де стояло багато людей, одні доводили Ісусу свою любов, що не залишили його, хтось просив пробачення, інші подавали губку з оцтом, а ще інші стояли мовчки, соромлячись виявити Ісусу співчуття. Кожен побачив там себе. Відчути себе плачучими Магдалинами, грішниками, що каються. Були там і Вероніки, Симеони з Киринеї, багато Петрів і невірних Томів.

Побути у тиші та почути слова, якими Бог до нас хоче промовити  усі присутні мали можливість  завдяки повчальній науці та співу релігійних пісень під гітару о. Віталія Лесіва, пароха парафії бл. свщмч. Йосафата Коциловського.

Після святої Літургії та Молебня на оздоровлення вірні мали можливість також приступити до мощей Миколая Чарнецького, привезених з Кохавини.

Від нашої молоді та усіх парафіян висловлюємо щиру подяку о. Віталію Лесіву за цікаві пісні, змістовну науку та можливість наблизитись до Бога, а також отцю-ігумену Кохавинського монастиря за можливість приступити до мощей блаж. Миколая Чарнецького.

 

Повідомив о. Богдан Дмитрів

Коментування заборонене, але Ви можете залишити посилання на Ваш сайт.